Case Study

Zobacz jak zmieniamy przestrzeń dzięki integracji technologii audio – video

Wejdź z nami w świat transformacji przestrzeni poprzez technologię.

2022 / 2023

Interaktywna przestrzeń pełna ekranów w Elektrowni Powiśle w Warszawie

Digital signage

Projektowanie

Case study

Wyróżnione realizacje

Zobacz nasze ostatnie realizacje

OTTO Pompieri. Restauracja z multimedialnym widokiem

Digital signage

Instalacja multimedialna

Perfect Displays, wspólnie z Sharp NEC Display Solutions, przekształciło przestrzeń w restauracji Otto Pompieri, wykorzystując nowoczesne ekrany.

Instalacja w stylu wirtualnego okna umożliwia kreowanie zupełnie nowej rzeczywistości. Zastosowanie bezszwowych monitorów NEC MultiSync o przekątnej 55″, tworzących wirtualne okna do Wenecji w podziemnej części restauracji, całkowicie zmieniło odbiór tej części lokalu, nadając mu niezapomniany nastrój.

Nowy Showroom Samsung
Electronics Polska

Digital signage

Instalacja multimedialna

19 stycznia 2023 roku Samsung Electronics Polska otworzył drzwi do swojego nowego showroomu przy ul. Postępu 14 w Warszawie. Przeczytaj, jak firma zdecydowała się na kompleksową metamorfozę swojej przestrzeni ekspozycyjnej centrum, prezentując nowoczesne technologie w odświeżonym stylu.

Interaktywna technologia w Akademii Leona Koźmińskiego

Sale konferencyjne

Systemy wielkoformatowe

Odkryj, jak Akademia Leona Koźmińskiego zrewolucjonizowała swoje podejście do nauczania, integrując interaktywną technologię w celu ulepszenia procesu edukacyjnego.

Przejrzyj poniżej, aby dowiedzieć się, jak innowacyjne rozwiązania technologiczne przyczyniły się do zwiększenia komfortu i efektywności nauczania w renomowanej instytucji.

Portoflio

Inne realizacje

Zobacz inne nasze realizacje

  • Centrum Zarządzania T-Mobile

    Partnerstwo pomiędzy Perfect Displays a T-Mobile obejmuje, poza wdrożeniem Centrum, długoterminowe wsparcie, aktualizacje i doskonalenia systemów, zapewniając, że infrastruktura będzie zawsze gotowa sprostać ewoluującym wyzwaniom w dziedzinie bezpieczeństwa i zarządzania kryzysowego.

  • Sklepy Baltona Lotnisko Chopina w Warszawie

    Na przełomie 2018-2019 roku nasza firma brała udział wyposażeniu 14 sklepów wolnocłowych na lotnisku Chopina w systemy Digital Signage. Celem projektu była rewitalizacja istniejących oraz uruchomienie nowych sklepów, w oparciu o najnowsze trendy obowiązujące na rynku Retail.

  • Suntago Wodny Świat – Park of Poland

    W dniu 20 lutego 2020 roku odbyło się oficjalne otwarcie największego zadaszanego parku wodnego w Europie – Suntago Wodny Świat. Suntago jest pierwszym elementem kompleksu Park of Poland powstałym pod Mszczonowem. Nasza firma jako dostawca systemów AV, również brała udział w tym przedsięwzięciu w zakresie wyposażenia multimedialnego.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć podróż w świat nowoczesnych technologii audio-wizualnych.

Wyróżnienia

Ostatnie osiągnięcia branżowe

Przykładamy wagę do dobrej współpracy z naszymi Partnerami. Sprawdź nasze ostatnie wyróżnienia.

Perfect Displays z dwoma nagrodami na gali Sharp NEC Competence Days

Statuetki Sharp NEC Awards to wyróżnienie za owocną, całoroczną współpracę. W 2023 roku Perfect Displays został wyróżniony aż w dwóch kategoriach: jako cała firma w kategorii „Partner roku” i CFO Perfect Displays Marcin Abramczyk jako Business Star. Dziękujemy!

Partner Roku firmy Sharp/NEC po raz kolejny w rękach Perfect Displays

W dniach 23-24.09.2021 r. w Krakowie odbyła się konferencja Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2021 i nasza firma jako partner handlowy wzięła udział w prowadzonych prezentacjach rozwiązań i produktów AV. Podczas uroczystej gali wręczenia statuetek NEC AWARD po raz kolejny nasza firma zdobyła nagrodę Partnera Roku. Dziękujemy firmie Sharp NEC za uznanie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Nagroda firmy Epson za profesjonalną instalację audiowizualną

Z dumą informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni przez naszego wieloletniego partnera biznesowego, firmę Epson, nagrodą za profesjonalną instalację audiowizualną projektorów Epson w roku 2019. To wyróżnienie wiele dla nas znaczy. Cieszymy się, że Epson docenia nasze osiągnięcia na polu sprzedaży nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań w zakresie druku i projekcji.