Usługi

Wielkoformatowe wyświetlacze LED, ściany video i procesory graficzne

Niesamowite wrażenia wizualne dzięki najnowszym technologiom wyświetlaczy LED.

Dlaczego w wielkim formacie? Odpowiedź jest prosta!

Wielki format to zwiększona atrakcyjność przekazu i większa czytelność dla wszystkich.

To najlepsza możliwa opcja, gdy decyzje muszą być podejmowane na podstawie analizy ogromnej ilości danych. Jest to również jedyna opcja, gdy kontrolujemy zaawansowane schematy operacyjne lub obszary, na których sytuacja zmienia się bardzo dynamicznie.

W przypadku zastosowań reklamowych, to również większa skuteczność kampanii informacyjnych i sprzedażowych.

Monitory wielkoformatowe

W naszych rozwiązaniach stosujemy tylko i wyłącznie rozwiązania profesjonalne. Wszystkie monitory są przystosowane do pracy 24/7 i posiadają minimum trzyletnią gwarancję, z możliwością jej rozszerzenia do ponad pięciu lat. Dodatkowo oferowane monitory charakteryzują się ultra cienką ramką nie przekraczającą 5 mm oraz możliwością sterowania przez port RS-232. Technologia LCD oraz LED pozwala uzyskać bardzo wysoką jakość obrazu oraz naturalne i jednolite odwzorowanie barw.

Procesory i sterowniki graficzne

Wszystkie nasze procesory i sterowniki graficzne są konfigurowane według indywidualnych potrzeb Klienta. Przeprowadzamy audyt istniejącego systemu, inwentaryzację systemów wizyjnych oraz technologię wyświetlanego obrazu. Nasi programiści i graficy przygotowują system wizualizacji, uwzględniający specyfikę Państwa pracy i potrzeb. Przygotowujemy także schemat blokowy połączeń wraz z opisem funkcjonowania systemu.

Wyposażenie

Wieloletnie doświadczenie oraz właściwa ocena potrzeb naszych klientów pozwoliły na zaprojektowanie przez naszych inżynierów autorskich rozwiązań wyposażenia centrum dyspozytorskiego. Produowane przez nas stoły dyspozytorskie charakteryzują się bardzo wytrzymałymi materiałami, przystosowaniem do pracy 24/7 oraz systemami wewnętrznego prowadzenia okablowania. Ergonomia stanowiska pracy jest przez nas stawiana na pierwszym miejscu.

Wizualizacje dla dużych obiektów

Duże przestrzenie i wiele par oczu oznaczają oglądanie z dużej odległości. Aby zapewnić doświadczenie o odpowiedniej energii i oddziaływaniu, obsługa AV musi wzmacniać swój przekaz za pomocą instalacji audiowizualnych dostosowanych do określonych potrzeb. Media wizualne muszą zapewnić treści wywołujące entuzjazm i zachwyt wśród odbiorców – w tym scenariuszu rozmiar jest najważniejszy!

Skalowanie infrastruktury

Dla konferencji, prezentacji nowych produktów, wykładów i projekcji treści rozrywkowych, prezentacja na dużym ekranie jest wspólnym wymogiem. Zapewnienie dobrej widoczności treści zdarzenia ma zasadnicze znaczenie. Obsługa prezentacji na dużym ekranie, której treść zawiera więcej szczegółowych informacji, może wymagać zastosowania dodatkowych ekranów lub udostępnienia treści na przenośnych urządzeniach osobistych odbiorców.

Stałe lub elastyczne – Sharp/NEC

Sharp/NEC oferuje kompletną technologię wizualną i infrastrukturę pomocniczą spełniającą wymagania dużych obiektów. Szeroka gama rozwiązań w zakresie wyświetlania obrazu, w tym technologia Direct View LED, projekcje i monitory wielkoformatowe, zapewniają środki umożliwiające uzyskanie bardzo dużych obrazów i prezentację na wielu ekranach o jasności, która sprawdzi się w każdych warunkach otoczenia. Sharp/NEC oferuje również elastyczność i możliwość zdalnego zarządzania, co zapewnia powodzenie instalacji i umożliwia zastosowanie różnych scenariuszy użytkowania.

Szukasz rozwiązań dla swojego biznesu?

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć podróż w świat nowoczesnych technologii audio-wizualnych.