Perfect Displays

Łączymy w doskonałej harmonii dźwięk, obraz i technologię

W Perfect Displays nie tylko tworzymy systemy audio-wizualne – tworzymy przeżycia.
Jesteśmy liderem w dziedzinie integracji systemów AV, łącząc dźwięk, obraz i innowacje.

Cele i misja

Firma Perfect Displays Sp. z o.o. ma na celu świadczenie wysokiej jakości usług związanych z projektowaniem oraz realizacją systemów projekcji obrazu.

Proces projektowy

Nawet najmniejsze projekty realizujemy wspólnie z użytkownikami, rozpoczynając od stworzenia koncepcji, poprzez zaprojektowanie rozwiązania, instalacją urządzeń, a kończąc na adaptacji pomieszczeń wraz z dostawą specjalistycznych mebli.

Pełne wsparcie

Wszystkie realizowane przez nas wdrożenia obejmujemy pełną opieką serwisową oraz wsparciem technicznym dostosowanym do wymagań użytkowników.

Zespół i doświadczenie

Zespół tworzący naszą firmę posiada kilkunastoletnie doświadczenie z zakresu systemów AV, współpracując z takimi firmami jak Samsung, NEC, Barco, AMX, Kramer, EXTRON – pozwala to na zapewnienie naszym klientom usług na najwyższym poziomie.

Rozwiązania

W naszych projektach stosujemy wszystkie dostępne systemy multimedialne, tak aby tworzyć nowoczesna rozwiązania na miarę oczekiwań najbardziej wymagających użytkowników.

O Perfect Displays:
Lider rynku rozwiązań AV

Mamy udokumentowany dorobek dostarczania wysokiej jakości rozwiązań dla firm, agencji rządowych i instytucji edukacyjnych.

Perfect Displays to zaufany dostawca systemów projekcyjnych i rozwiązań audio-wizualnych. Posiadając ponad 20 lat doświadczenia w branży AV, mamy udokumentowany dorobek dostarczania wysokiej jakości rozwiązań dla firm, agencji rządowych i instytucji edukacyjnych.

  • Profesjonalizm wynikający z doświadczenia. Bogate kompetencje w obszarze systemów audiowizualnych, sterowania, oraz zarządzania infrastrukturą.

  • Kompleksowe rozwiązania integracyjne. Specjalizujemy się w integracji różnorodnych technologii, tworząc spójne systemy dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

  • Partnerstwo z wiodącymi firmami. Dzięki bliskim relacjom z czołowymi dostawcami sprzętu mamy priorytetowy dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań.

Doradzamy

Nasi eksperci służą fachowym doradztwem, pomagając klientom wybrać optymalne rozwiązania, a zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala na trafne i efektywne podejście do unikalnych wymagań każdego projektu.

Projektujemy

Tworzymy innowacyjne projekty z zakresu systemów audiowizualnych, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze koncepcje to harmonia technologii i estetyki, zapewniająca wyjątkowe doświadczenia wizualne.

Wdrażamy

Realizujemy projekty od koncepcji po wdrożenie, zapewniając płynny proces instalacji i konfiguracji. Nasze skoordynowane działania mają na celu osiągnięcie optymalnej wydajności systemu.

Serwisujemy

Zapewniamy kompleksową opiekę serwisową, monitorując i utrzymując systemy na najwyższym poziomie wydajności. Błyskawiczna reakcja i fachowa pomoc są kluczem do zadowolenia klienta.

Doświadczenie i profesjonalizm któremu możesz zaufać

Perfect Displays dąży do świadczenia usług na najwyższym poziomie w zakresie projektowania i realizacji systemów projekcji obrazu. Rozległa wiedza pozwala na oferowanie kompleksowych rozwiązań, począwszy od koncepcji, poprzez projektowanie, instalację, aż po adaptację pomieszczeń. Nasze rozwiązania są dostosowane do oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

20 lat

Ponad 20 lat doświadczenia w branży.

500

Ponad 500 zrealizowanych projektów.

Nasze osiągnięcia

Nagrody i wyróżnienia

Kilka ostatnich wyróżnień branżowych związanych z naszą działalnością.

Perfect Displays z dwoma nagrodami na gali Sharp NEC Competence Days

Statuetki Sharp NEC Awards to wyróżnienie za owocną, całoroczną współpracę. W 2023 roku Perfect Displays został wyróżniony aż w dwóch kategoriach: jako cała firma w kategorii „Partner roku” i CFO Perfect Displays Marcin Abramczyk jako Business Star. Dziękujemy!

Partner Roku firmy Sharp/NEC po raz kolejny w rękach Perfect Displays

W dniach 23-24.09.2021 r. w Krakowie odbyła się konferencja Sharp/NEC Hybrid Competence Days 2021 i nasza firma jako partner handlowy wzięła udział w prowadzonych prezentacjach rozwiązań i produktów AV. Podczas uroczystej gali wręczenia statuetek NEC AWARD po raz kolejny nasza firma zdobyła nagrodę Partnera Roku. Dziękujemy firmie Sharp NEC za uznanie i liczymy na dalszą owocną współpracę.

Nagroda firmy Epson za profesjonalną instalację audiowizualną

Z dumą informujemy, że zostaliśmy wyróżnieni przez naszego wieloletniego partnera biznesowego, firmę Epson, nagrodą za profesjonalną instalację audiowizualną projektorów Epson w roku 2019. To wyróżnienie wiele dla nas znaczy. Cieszymy się, że Epson docenia nasze osiągnięcia na polu sprzedaży nowoczesnych, ekologicznych rozwiązań w zakresie druku i projekcji.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby rozpocząć podróż w świat nowoczesnych technologii audio-wizualnych.