Usługi

Kompleksowe realizacje systemów audiowizualnych

Łączymy innowacyjne technologie z precyzją organizacji i dopasowania przestrzeni.

Kompleksowe realizacje systemów audiowizualnych, dostosowane do unikalnych potrzeb każdego klienta

Zajmujemy się projektowaniem, instalacją i konfiguracją zaawansowanych systemów nagłośnieniowych, multimedialnych ekranów, interaktywnych rozwiązań dotykowych oraz kompleksowych systemów sterowania.

Bez względu na skalę projektu, od małych pomieszczeń konferencyjnych po rozległe przestrzenie publiczne, nasza firma gwarantuje nie tylko najwyższą jakość technologiczną, ale także profesjonalizm, terminowość i doskonałą obsługę klienta. Pozwól nam uczynić Twoje wizje audiowizualne rzeczywistością.

Doradzamy

Nasi eksperci służą fachowym doradztwem, pomagając klientom wybrać optymalne rozwiązania. Nasza wiedza pozwala na trafne i efektywne podejście do unikalnych wymagań każdego projektu.

Projektujemy

Tworzymy innowacyjne projekty z zakresu systemów audiowizualnych, dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Nasze koncepcje to harmonia technologii i estetyki, zapewniająca wyjątkowe doświadczenia wizualne.

Wdrażamy

Realizujemy projekty od koncepcji po wdrożenie, zapewniając płynny proces instalacji i konfiguracji. Nasze działania mają na celu osiągnięcie optymalnej wydajności systemu.

Serwisujemy

Zapewniamy kompleksową opiekę serwisową, monitorując i utrzymując systemy na najwyższym poziomie wydajności. Nasza błyskawiczna reakcja i fachowa pomoc są kluczem do zadowolenia klienta.

Elementy usługi

Poznaj nasze rozwiązania

Nasze rozwiązania są skrojone na miarę, uwzględniając zarówno bieżące potrzeby, jak i potencjał rozwoju technologicznego.

Projektory multimedialne

Projektory multimedialne są nieodłącznym narzędziem dla tych wszystkich, którzy w interesujący i czytelny sposób chcą przeprowadzić prezentacje. Ze względu na możliwość współpracy projektora z dowolnym źródłem sygnału przygotowanie takiej prezentacji jest bardzo proste a forma bardzo atrakcyjna.

Ze względu na wymagania i oczekiwania osób uczestniczących w pokazach i szkoleniach projektor multimedialny stał się narzędziem bez którego prezentacja nie będzie atrakcyjna i tym samym nie osiągniemy zamierzonego efektu.

W naszej ofercie znajdują się zarówno urządzania przenośne jak również instalacyjne i wielkoformatowe które obejmujemy serwisem posprzedażnym.

Na Państwa życzenie dokonamy przeglądów okresowych, wymiany materiałów eksploatacyjnych oraz czyszczenia wszystkich oferowanych modeli projektorów.

Ekrany projekcyjne

Kolejnym elementem potrzebnym do właściwego prowadzenia prezentacji jest ekran. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno ekrany przenośne jak również ekrany instalacyjne.

W zależności od wymagań Naszych Klientów możemy zaproponować zarówno urządzania rozwijane ręcznie jak również ekrany elektryczne którymi możemy zarządzać poprzez systemy centralnego sterowania.

Na życzenie klienta dostarczymy ekrany o niestandardowych wymiarach jak również o kolorze kasety dostosowanym do kolorów pomieszczenia. Oferowane przez naszą firmę ekrany dostarczamy z usługą pełnego montażu zarówno podsufitowego jak również montażu w przestrzeni między-stropowej.

Systemy nagłośnieniowe

Dla zapewnia odpowiedniego odbioru przekazywanych przez nas informacji oraz treści każdą salę konferencyjną należy wyposażyć w odpowiedni system nagłośniania. W ofercie firmy Perfect Displays znajdą Państwo szerokie portfolio systemów nagłośnieniowych.

W naszej ofercie znajdują się zarówno głośniki ścienne, sufitowe jak również wolnostojące. W zależności od wielkości i akustyki pomieszczenia dobierzemy najlepsze rozwiązanie dostosowane do Państwa wymagań. Dodatkowo cały zainstalowany system audio zintegrujemy z centralnym systemem sterowania oraz w zależności od odtwarzanego źródła audio ustawimy barwę i nasilenie dźwięku.

Do całego systemu zgodnie z Państwa oczekiwaniami dobierzemy szeroką gamę mikrofonów, tak by prowadzenie prezentacji było wygodne i odniosło zamierzony rezultat.

Przekształć swoją przestrzeń dzięki doskonałym rozwiązaniom AV!

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół ekspertów z przyjemnością pomoże Ci odkryć nieskończone możliwości dźwięku i obrazu

Systemy centralnego sterowania

Dla użytkowników ceniących sobie komfort i wygodę oferujemy kompleksowe systemy centralnego sterowania. Projektowane rozwiązania pozwalają na zarządzanie całym systemem sali konferencyjnej (projektor, nagłośnienie, światło, żaluzje etc.) z jednego miejsca za pomocą panelu dotykowego. Proponowane przez nas systemy swoimi możliwościami dostosowujemy do oczekiwań użytkownika.

Oferowane systemy występują w konfiguracjach o bardzo złożonej strukturze pozwalające na zarządzanie praktycznie każdym urządzeniem będącym na wyposażeniu sali konferencyjnej, jak również w wersjach podstawowych pozwalających włączyć i wyłączyć wybrane urządzenia. Dostarczane i instalowane przez nas systemy możemy dowolnie personalizować pod wymagania użytkownika poprzez unikalny wygląd, układ klawiszy czy logo powitalne.

Systemy montażowe

W celu zapewnienia Naszym Klientom pełnego komfortu, nasze rozwiązania opieramy o szeroką gamę akcesoriów instalacyjnych. W ofercie znajdą Państwo wszystkie rodzaje uchwytów zarówno do projektorów jak również monitorów.

Dodatkowo na życzenie Klienta oferujemy możliwość zaprojektowania dowolnego uchwytu lub konstrukcji dopasowanej do potrzeb Klienta i lokalizacji, w której wykonywany jest montaż. Takie rozwiązanie pozwala nam sprostać wszystkim oczekiwaniom i zapewnić pełen komfort pracy późniejszym użytkownikom.

Większość oferowanych rozwiązań montażowych obejmujemy dożywotnią gwarancją. Dodatkowym atutem naszych rozwiązań jest możliwość lakierowania uchwytów na wybrane kolory, dostosowując w ten sposób uchwyt do koloru sufitu lub ściany.

Okablowanie

Kiedy dokonamy już wyboru urządzeń, które mają być wyposażeniem naszej sali lub pracowni pozostaje okablowanie. Nasza firma oferuje okablowanie strukturalne, wizyjne, sterujące oraz elektryczne.

Nasi instalatorzy w sposób profesjonalny poprowadzą instalacje okablowania w wybranej lokalizacji pozostawiając po sobie porządek pozwalający na pracę innych osób. Instalacje prowadzimy zarówno w przestrzeniach między stropowych jak również korytach kablowych.

Posiadane zaplecze sprzętowe pozawala na instalację okablowania przy każdym typie konstrukcji budynku. Instalacje za każdym razem zakończone są pomiarami oraz dokumentacją powykonawczą, którą przekazujemy użytkownikowi.

Pomożemy Ci ujarzmić technologię w Twojej przestrzeni

Skontaktuj się z nami, a nasz zespół ekspertów z przyjemnością pomoże Ci odkryć nieskończone możliwości dźwięku i obrazu

Poznaj nasze realizacje

Zobacz nasze przykładowe, kompleksowe wdrożenia technologii Audio – Video.

2023

OTTO Pompieri. Restauracja z multimedialnym widokiem

Digital signage

Systemy multimedialne

2023

Nowy Showroom Samsung Electronics Polska

Instalacje AV

Systemy interaktywne

2023

Interaktywna technologia w Akademii Leona Koźmińskiego

Sale konferencyjne

Systemy wielkoformatowe